Firma Oltomax działa już od początku lat 90-tych. Początkowo zajmowaliśmy się świadczeniem usług transportu ciężarowego. W 2005 roku zajęliśmy się działalnością złomowania i powstał auto złom Katowice, który ze względu na szereg wymogów o ochronie środowiska i z zakresu recyklingu pojazdów jest dla nas dużym wyzwaniem, któremu chcemy sprawnie podołać. Skup samochodów Śląsk kupuje pojazdy w każdym stanie technicznym: całe, rozbite, powypadkowe czy skorodowane, również bez przeglądu technicznego. Oferujemy usługi złomowania z upoważnienia Wojewody Śląskiego. Naszym klientom oferujemy transport lawetą, jeżeli samochód jest niesprawny. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż używanych części pochodzących ze złomowanych samochodów – nasi fachowcy pomogą dobrać części do każdego modelu samochodu. Jako auto złom Katowice gwarantujemy korzystne ceny, wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę. Celem naszej działalności jest kasacja pojazdów.

Firma Oltomax znajduje się w Czeladzi. Zachęcamy do skorzystania z oferty auto złom Śląsk mieszkańców Bytomia, Chorzowa, Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

złomowanie samochodu
Janusz Cytarzyński
Auto skup Katowice

Skup aut Katowice – Auto złomowanie na terenie Śląska

Samochody, które ze względu na swój stan techniczny, nie nadają się do użytku i nie nadają się do sprzedaży, nie mogą być ot tak wyrzucone konieczna jest kasacja pojazdów. Należy skontaktować się z odpowiednim auto złomem, by legalnie pozbyć się niewygodnego pojazdu. Nasz skup samochodów Katowice i skup aut Katowice w ekologiczny sposób podda auto do recyklingu
Nasz auto złom Śląsk działa na terenie Będzina, Bytomia, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Sosnowca. Załatwiamy również wszelkie formalności związane z wycofaniem samochodu z ogólnopolskiego rejestru pojazdów oraz doradztwo w sprawach formalnych takich jak ubezpieczenie OC.